W dniu 12.04.2014. w Łyszkowicach  kierujący samochodem  marki Alfa Romeo nie zachował należytej ostrożności, stracił panowanie nad pojazdem czym spowodował zderzenie z samochodem marki BMW, a następnie z samochodem Opel. Nasz Klient,  pasażer w samochodzie Alfa Romeo w wyniku wypadku doznał poważanych obrażeń ciała:

-rozlany uraz mózgowo-czaszkowy;

-tętniak odcinka piersiowego tętnicy głównej;

-złamanie wieloodłamowe kości udowej i bliższej nasady piszczeli po stronie lewej.

Klient szybko po wypadku skorzystał z usług VOTUM oraz naszej Kancelarii. Dzięki temu bezpośrednio ze szpitala jeszcze w stanie śpiączki, trafił do Polskiego Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum. Z tygodnia na tydzień w PCRF następowały zmiany.  W chwili obecnej dzięki determinacji Klienta w dążeniu do usamodzielnienia się a także możliwości rehabilitacji w PCRF Klient porusza się samodzielnie przy pomocą kul.

Postępowanie likwidacyjne jest w toku pry czym ubezpieczyciel sprawcy zdarzenia do dnia dzisiejszego wypłacił  świadczenia na rzecz Poszkodowanego w wysokości: 505.841,00 zł (dokładnie 32 wypłaty) przy czym podkreślić należy ubezpieczyciel pokrywa 100% kosztów prywatnego leczenia.

 


Sprawa prowadzona w Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy sp. k. przez Doradcę Odszkodowawczego Klienta Kluczowego Beatę Górską.