Wrocław, ul. Wyścigowa 56i

tel.: 71 33 93 600

biuro@lebekiwspolnicy.pl

Rankingi

XX odsłona Rankingu Kancelarii Prawniczych organizowanego przez redakcję Rzeczpospolitej. Podobnie jak w poprzednich latach kancelarie prawne z całej Polski rywalizowały ze sobą nie tylko pod względem ilości zatrudnionych prawników, ale również liczby zakończonych postępowań. Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy s.k. ponownie wzięła udział wybierając kategorię Nowe Prawo. Jest ona dedykowana kancelariom, które specjalizują się w zagadnieniach związanych z odszkodowaniami, windykacją oraz restrukturyzacją.

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy z Grupy Kapitałowej Votum kolejny raz zdobyła wyróżnienie w Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2022. Kancelaria zajęła I miejsce w kategorii Nowe Prawo – Działalność Odszkodowawcza.

To już 19. odsłona rankingu kancelarii prawniczych organizowanego przez redakcję Rzeczpospolitej. Podobnie jak w poprzednim roku kancelarie prawne z całej Polski rywalizowały ze sobą nie tylko pod względem ilości zatrudnionych prawników, ale również liczby zakończonych postępowań. Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy s.k. ponownie wzięła udział wybierając kategorię Nowe Prawo. Jest ona dedykowana kancelariom, które specjalizują się w zagadnieniach związanych z odszkodowaniami, windykacją oraz restrukturyzacją.

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Votum po raz kolejny została wyróżniona w Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2021. Podobnie jak w roku ubiegłym kancelaria zajęła I miejsce w kategorii Nowe Prawo – Działalność Odszkodowawcza.

ranking-kancelarii

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Votum po raz kolejny została wyróżniona w Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2020. Kancelaria zajęła I miejsce w kategorii Nowe Prawo – Działalność Odszkodowawcza.

W tegorocznej 18. edycji Rankingu, podobnie jak w ubiegłym roku kancelarie prawne rywalizowały nie tylko pod względem ilości zatrudnianych prawników, ale również liczby zakończonych postępowań. Kategoria Nowe Prawo dedykowana jest kancelariom i firmom prawniczym, których wiodącym obszarem działalności są odszkodowania, windykacja lub restrukturyzacja.

Kancelarie, które zgłosiły się do kategorii Nowe Prawo obsługują imponującą liczbę klientów – blisko 15 tysięcy, z czego ponad 11 tysięcy to klienci obsługiwani przez Kancelarię Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy s. k.

Biorąc pod uwagę liczbę obsługiwanych klientów KAiRP A. Łebek i Wspólnicy sp.k.  została liderem rankingu – pomogła już ponad 11 tys. osób. Kancelaria zajęła I miejsce w kategorii Nowe Prawo – Działalność Odszkodowawcza.

ranking-kancelarii

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A.Łebek s.k. i  wspólnicy w zestawieniu Największych kancelarii prawnych w 2018 r. opublikowanym przez Dziennik Gazeta Prawna.

W tegorocznym podsumowaniu największych firm prawniczych w kraju ujęto 64 kancelarie, a autorzy rankingu przeanalizowali sprawozdania finansowe za 2018 r. około 800 kancelarii prawnych, których łączne przychody przekroczyły kwotę 3 mld zł. Co więcej na liście znalazły się tylko te podmioty, których ubiegłoroczne przychody przekroczyły 10 mln zł.

KAiRP A.Łebek i Wspólnicy s.k.  zajęła 33 miejsce w Rankingu Największych kancelarii prawnych 2018 wyprzedzającym tym samym konkurencję o 23 pozycje w rankingu.

ranking


KAiRP A. Łebek i Wspólnicy sp.k. w Rankingu Kancelarii Prawnych Rzeczpospolitej 2019

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Votum po raz kolejny znalazła się w czołówce Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej.

W tegorocznym Rankingu kancelarie prawne rywalizowały nie tylko pod względem ilości zatrudnianych prawników – po raz pierwszy wprowadzono kategorię Nowe Prawo dedykowaną kancelariom i firmom prawniczym, których wiodącym obszarem działalności są odszkodowania, windykacja lub restrukturyzacja. O miejscu w zestawieniu decydowała liczba klientów oraz zakończonych postępowań.

Biorąc pod uwagę liczbę obsługiwanych klientów KAiRP A. Łebek i Wspólnicy sp.k.  została liderem rankingu – pomogła już ponad 10 tys. osób.

ranking

KAiRP A. Łebek i Wspólnicy Sp.k. w Rankingu Kancelarii Prawnych Rzeczpospolitej

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy Sp.k., która wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Votum, od lat plasuje się w czołówce rankingu kancelarii prawnych organizowanego przez „Rzeczpospolitą”. Także w tym roku może pochwalić się wysokimi wynikami.

W skali ogólnopolskiej kancelaria zajmuje jedno z najwyższych miejsc – w rankingu ujęto nas na miejscu 8 pod względem liczby zatrudnionych adwokatów i radców prawnych. Możemy pod tym względem zanotować wzrost – w zeszłym roku zajmowaliśmy w tej kategorii miejsce 10. W klasyfikacji uwzględniono także liczbę prawników zatrudnionych w kancelarii. Również tutaj jesteśmy w czołówce. Pod tym względem zajmujemy 9 miejsce w Polsce. Obecnie pracuje u nas 98 prawników, w tym 59 adwokatów i radców prawnych.

Na terenie województwa dolnośląskiego i lubuskiego Kancelaria A. Łebek i Wspólnicy Sp. k. od lat jest liderem. Po raz kolejny zajęliśmy 1 miejsce, wyprzedzając inne wrocławskie kancelarie prawne.

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy niezmiennie zajmuje wysokie miejsca w rankingu zarówno w skali regionalnej, jak i krajowej. Cieszymy się, że nasze zaangażowanie w tworzenie i umacnianie zespołu profesjonalistów zostało docenione.

2018-04-Ranking-Kancelarii-2018-Rzecz

Ranking Kancelarii Prawniczych 2017 „Rzeczypospolita”

Z ogromna przyjemnością informujemy, że Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy sp.k. w 15 edycji Rankingu Kancelarii Prawniczych 2017 Rzeczpospolitej opublikowanym 20 kwietnia 2017r. uzyskała:

Ranking-Kancelarii-2017-Rzecz

Ranking Kancelarii Prawniczych 2016 „Rzeczypospolita”

Z ogromna przyjemnością informujemy, że Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy sp.k. w 14 edycji Rankingu Kancelarii Prawniczych 2016 Rzeczpospolitej opublikowanym 19 kwietnia 2016r. uzyskała:

1 miejsce pod względem dochodów osiągając 4,7 mln zł zwiększając swój zysk o 2,3 mln zł w porównaniu do roku poprzedniego.

2 miejsce pod względem liczby zatrudnionych adwokatów i radców prawnych na terenie województwa dolnośląskiego i lubuskiego, ustępując jedynie liczbą prawników ogółem (83 do 84 prawników zatrudnionych ogółem);

23 miejsce pod względem liczby zatrudnionych adwokatów i radców prawnych w Polsce, wspinając się w rankingu o 7 miejsc w górę w porównaniu do poprzedniego roku;

8 miejsce w rankingu zatrudnionych prawników w skali ogólnopolskiej;

11 miejsce pod kątem przychodów, zwiększając swój obrót o 4,3 mln zł w porównaniu do roku poprzedniego i mogąc się obecnie pochwalić się 18,2 mln zł przychodu;

Votumranking-kancelarii2016

Ranking „Gazety Prawnej”

Nasza Kancelaria została również doceniona przez Dziennik Gazetę Prawną poprzez przyznanie wyróżnienia

Gazeta_wyroznienie