Wrocław, ul. Wyścigowa 56i

tel.: 71 33 93 600

biuro@lebekiwspolnicy.pl

O nas

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy Spółka Komandytowa została założona w czerwcu 2006 r. przez adwokata Andrzeja Łebka oraz radcę prawnego Dariusza Czyża.

 

Spółka jest jedną z czołowych kancelarii na obszarze Dolnego Śląska oraz polskim rynku usług prawnych świadczących pomoc prawną na rzecz podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych. Zdobyte doświadczenie, odpowiednie zaplecze techniczne i organizacyjne, a także sieć doświadczonych współpracowników, daje gwarancję profesjonalnej obsługi prawnej. Kancelaria zapewnia udział adwokatów i radców prawnych we wszystkich stadiach postępowania sadowego na terenie całego kraju.

 

Siedziba Kancelarii znajduje się we Wrocławiu, jednak stała współpraca z ponad trzystoma prawnikami, pozwala szybko i skuteczne prowadzić postępowania oraz obsługę firm na terenie całego kraju.

 

Kancelaria posiada zespół radców prawnych, adwokatów oraz aplikantów radcowskich i adwokackich. Prawnicy specjalizują się w różnych dziedzinach prawa, a doświadczenie zdobywali świadcząc pomoc prawną zarówno w ramach kancelarii adwokackich, radcowskich jak również w urzędach i instytucjach państwowych.

 

Duże doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych ugruntowało pozycję Kancelarii na rynku usług prawniczych oraz ustanowiło ją jedną z największych kancelarii odszkodowawczych w Polsce.

 

Kancelaria zapewnia swoim klientom profesjonalną pomoc prawną i usługi świadczone na najwyższym poziomie. Założeniem jest indywidualne podejście do każdego problemu oraz dostosowanie oferty do potrzeb poszczególnych klientów. Celem Kancelarii jest zapewnienie wysokiego poziomu merytorycznego świadczonych usług przy zachowaniu konkurencyjnych warunków finansowych.