O nas

Eksperci w naszej Kancelarii to głównie adwokaci i radcowie prawni z wieloletnim doświadczeniem w branży. Wiemy jak pomagać poszkodowanym i ich rodzinom. Nasza wąska specjalizacja, doświadczenie zdobyte przez 17 lat reprezentowania pokrzywdzonych i ich rodzin, daje nam przewagę i pozycję lidera na rynku kancelarii świadczących pomoc poszkodowanym w walce o jak najwyższe świadczenia.

arow

Reprezentujemy klientów od 2006 r.

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Łebek, Madej i Wspólnicy Spółka Komandytowa została założona w czerwcu 2006 r. we Wrocławiu. Zdobyte doświadczenie z zakresu reprezentowania w sprawach odszkodowawczych, odpowiednie zaplecze techniczne i organizacyjne, a także sieć doświadczonych współpracowników, daje gwarancję profesjonalnej obsługi prawnej. Kancelaria z Wrocławia zapewnia udział adwokatów i radców prawnych we wszystkich stadiach postępowania sadowego na terenie całego kraju. Siedziba Kancelarii znajduje się we Wrocławiu, jednak stała współpraca z ponad trzystoma prawnikami, pozwala szybko i skuteczne prowadzić postępowania oraz obsługę firm na terenie całego kraju.

kancelaria odszkodowania wrocław ranking

Nasze atuty

Adwokaci i Radcowie Prawni

~

Dbamy o Twoje dane

i

Znajomość praw

Sztab ekspertów

Rozliczenie bezgotówkowe

Rankingi "Rzeczpospolitej"

Zespół Kancelarii

Adwokat Andrzej Łebek

Adwokat Andrzej Łebek

Wspólnik - Założyciel

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii. Od 1983 r. prowadzi działalność jako adwokat, początkowo w Zespole Adwokackim w Wałbrzychu, obecnie w prywatnej Kancelarii Adwokackiej. W latach 1977-1979 odbył aplikację sądową, natomiast w latach 1980-1983 aplikację adwokacką. Obecnie wpisany na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Wałbrzychu. Od 2006 r. jest wspólnikiem i założycielem Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Łebek, Madej i Wspólnicy sp. k., a także założycielem i członkiem Rady Nadzorczej Fundacji Szkolnej w Wałbrzychu. Od wielu lat specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu prawa karnego oraz obsługi prawnej przedsiębiorców.

Adwokat Aniela Łebek

Adwokat Aniela Łebek

Komplementariusz, Z-ca Dyrektora Prawnego

 

Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim. W 2004 r. rozpoczęła działalność zawodową. Od 2004 r. wpisana na listę adwokatów prowadzona przez Okręgową Radę Adwokatów w Wałbrzychu. Absolwentka Studiów Podyplomowych na Wydziale Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego, kierunek Prawo Gospodarcze i Handlowe. Od 2006 r. współpracuje z Kancelarią Adwokatów i Radców Prawnych Łebek, Madej i Wspólnicy. Specjalizuje się w prawie karnym, prawie cywilnym (odszkodowania komunikacyjne) oraz w prawe rodzinnym. We wrześniu 2015 r. została wspólnikiem Kancelarii.

Bartłomiej Krupa

Bartłomiej Krupa

Dyrektor Prawny

Absolwent studiów prawniczych na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Swoją karierę rozpoczął w jednej ze spółek doradztwa odszkodowawczego.
Od 2007 r. związany jest z Grupą Kapitałową Votum, w której przeszedł wszystkie szczeble kariery – począwszy od młodszego referenta ds. prawnych, poprzez dyrektora departamentu prawnego po wiceprezesa zarządu. Od 2017 r. nieprzerwanie na stanowisku Prezesa Zarządu Votum S.A. Zasiada w radach nadzorczych spółek z GK Votum oraz w radzie nadzorczej klubu sportowego MKS Miedź Legnica. Od 2013 r. zajmuje także stanowisko Dyrektora Prawnego w Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Łebek, Madej i Wspólnicy sp. k. Wieloletni Prezes, a obecnie Członek honorowy Polskiej Izby Doradców i Pośredników Odszkodowawczych; autor wielu publikacji w prestiżowej prasie branżowej. Prywatnie – mąż i ojciec dwóch córek.

Radca prawny Agnieszka Madej

Radca prawny Agnieszka Madej

Komplementariusz, Dyrektor Departamentu Spraw Procesowych

 

Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. W 2008 r. rozpoczęła działalność zawodową. Od 2013 r. wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych we Wrocławiu. Posiada doświadczenie w prawie administracyjnym, szczególnie ochronie praw lokatorów oraz prawie spadkowym. Z Kancelarią Adwokatów i Radców Prawnych Łebek, Madej i Wspólnicy związana jest od 2010 r. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu prawa ubezpieczeniowego. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych o roszczenia odszkodowawcze.

zdjęcie w tle

Zakończonych spraw

%

Skuteczności

Prawników

Chcesz dołączyć do nas?