Wrocław, ul. Wyścigowa 56i

tel.: 71 33 93 600

biuro@lebekiwspolnicy.pl

Tytuł Gazeli Biznesu dla KAiRP Łebek i Wspólnicy sp. k

Puls Biznesu już po raz 19. przyznał tytuły Gazeli Biznesu. Od lat ranking ten skupia najbardziej dynamiczne małe i średnie firmy, wśród których znalazła się między innymi Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Łebek i Wspólnicy sp. k. wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Votum S.A.

 

Każde przedsiębiorstwo, które ubiega się o tytuł Gazeli Biznesu, musi wykazać, że stale odnotowuje wzrost przychodów, a co za tym idzie – dynamicznie się rozwija, dzięki czemu doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

 

„Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce nieprzerwanie od 2000 roku ranking sporządza dziennik „Puls Biznesu”, . Podobne zestawienia sporządzają jego odpowiedniki ze Szwecji, Danii, Litwy, Łotwy, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel w poszczególnych krajach są dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

 

Proces zgłaszania i weryfikacji jest długi – trwa od września do grudnia, dlatego można być pewnym, że jest przeprowadzony dokładnie i z zachowaniem najwyższej staranności. Dzięki temu tytuł otrzymują przedsiębiorstwa, dla których szczególnie ważny jest nieustający i dynamiczny rozwój.

 

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy Spółka Komandytowa została założona w czerwcu 2006 r. przez adwokata Andrzeja Łebka oraz radcę prawnego Dariusza Czyża. Spółka jest jedną z czołowych kancelarii na obszarze Dolnego Śląska oraz polskim rynku usług prawnych świadczących pomoc prawną. Duże doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych ugruntowało jej pozycję na rynku usług prawniczych oraz ustanowiło ją jedną z największych kancelarii odszkodowawczych w Polsce. Ponadto nieustanny rozwój wpisany jest w jej codzienną działalność, dzięki czemu możliwe jest sprawne odpowiadanie na zmieniające się potrzeby osób poszkodowanych, a tym samym dostosowywanie się Kancelarii do zmieniającego się rynku.

 

Gazela Biznesu to tytuł, który niezaprzeczalnie kojarzy się z prestiżem i jest zarazem świetną rekomendacją mającą niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Wyróżnienie to odzwierciedla również dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę wśród konkurentów.

 

Dziękujemy za wyróżnienie. Mamy nadzieję, że na tytuł Gazeli Biznesu zasłużymy jeszcze niejeden raz.

 

gazele