Wrocław, ul. Wyścigowa 56i

tel.: 71 33 93 600

biuro@lebekiwspolnicy.pl

Ranking Kancelarii Prawnych Rzeczpospolitej 2020

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Votum po raz kolejny została wyróżniona w Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2020. Kancelaria zajęła I miejsce w kategorii Nowe Prawo – Działalność Odszkodowawcza.

18. edycja Rankingu

W tegorocznej, już 18. edycji Rankingu, podobnie jak w ubiegłym roku kancelarie prawne rywalizowały nie tylko pod względem ilości zatrudnianych prawników, ale również liczby zakończonych postępowań. Kategoria Nowe Prawo dedykowana jest kancelariom i firmom prawniczym, których wiodącym obszarem działalności są odszkodowania, windykacja lub restrukturyzacja.

KAiRP A. Łebek i Wspólnicy s. k. nr 1 wśród kancelarii odszkodowawczych

Kancelarie, które zgłosiły się do kategorii Nowe Prawo obsługują imponującą liczbę klientów – blisko 15 tysięcy, z czego ponad 11 tysięcy to klienci obsługiwani przez Kancelarię Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy s. k., będącą jedną z największych kancelarii odszkodowawczych w Polsce.

ranking-kancelarii

Rok 2019 był bardzo dobry dla kancelarii. Nasza działalność trochę się zmieniła, nie przyjmujemy już każdej sprawy, z którą zgłoszą się klienci. Skupiliśmy się na dużych, skomplikowanych, uznanych za przedawnione, o precedensowym charakterze. – komentuje mecenas Aniela Łebek, która w swojej wypowiedzi odniosła się również do sytuacji kancelarii związanej z pandemią. – Pandemia wymusiła na kancelarii model pracy zdalnej, który doskonale się sprawdza. Zastanawiamy się, czy go nie utrzymać, ale nie w pełnym zakresie – dodaje mecenas Łebek.

Biorąc pod uwagę liczbę obsługiwanych klientów KAiRP A. Łebek i Wspólnicy sp.k.  została liderem rankingu – pomogła już ponad 11 tys. osób. Kancelaria zajęła I miejsce w kategorii Nowe Prawo – Działalność Odszkodowawcza.

Cieszymy się, że nasze zaangażowanie w pomoc poszkodowanym zostało docenione.