Wrocław, ul. Wyścigowa 56i

tel.: 71 33 93 600

biuro@lebekiwspolnicy.pl

KAiRP A. Łebek i Wspólnicy sp. k. w Rankingu Kancelarii Prawnych Rzeczpospolitej 2018

Rzeczpospolita ogłosiła wyniki corocznego rankingu kancelarii prawnych. Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy sp.k., która wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Votum, jak co roku może poszczycić się wysoką pozycją w tej klasyfikacji.

 

Kancelaria uplasowała się w ogólnopolskim rankingu na 8 miejscu pod względem liczby zatrudnionych adwokatów i radców prawnych. W tej kategorii zajęła zatem wyższą pozycję niż w zeszłym roku, kiedy to zajmowała miejsce 10.

 

Natomiast w liczbie zatrudnionych prawników, kancelaria również nie wyszła poza pierwszą dziesiątkę w kraju – zajęła 9 miejsce w Polsce. Obecnie kancelaria zatrudnia 98 prawników, w tym 59 adwokatów i radców prawnych.

 

W zeszłym roku KAiRP A. Łebek i Wspólnicy sp. k. zajęła 1 miejsce na terytorium województwa dolnośląskiego i lubuskiego. Tak było też w tej edycji rankingu – w roku 2018 kancelaria zajęła pierwsza lokatę pod względem liczby zatrudnionych adwokatów i radców prawnych.

 

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy tworzy zgrany, profesjonalny zespół, co zostało docenione również przez tak renomowane media jak Rzeczpospolita.

 

kairp