Wrocław, ul. Wyścigowa 56i

tel.: 71 33 93 600

biuro@lebekiwspolnicy.pl

Rankingi

KAiRP A. Łebek i Wspólnicy sp.k. w Rankingu Kancelarii Prawnych Rzeczpospolitej 2019

 

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Votum po raz kolejny znalazła się w czołówce Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej.

 

W tegorocznym Rankingu kancelarie prawne rywalizowały nie tylko pod względem ilości zatrudnianych prawników – po raz pierwszy wprowadzono kategorię Nowe Prawo dedykowaną kancelariom i firmom prawniczym, których wiodącym obszarem działalności są odszkodowania, windykacja lub restrukturyzacja. O miejscu w zestawieniu decydowała liczba klientów oraz zakończonych postępowań.

 

Biorąc pod uwagę liczbę obsługiwanych klientów KAiRP A. Łebek i Wspólnicy sp.k.  została liderem rankingu – pomogła już ponad 10 tys. osób.

 

ranking


 

KAiRP A. Łebek i Wspólnicy Sp.k. w Rankingu Kancelarii Prawnych Rzeczpospolitej

 

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy Sp.k., która wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Votum, od lat plasuje się w czołówce rankingu kancelarii prawnych organizowanego przez „Rzeczpospolitą”. Także w tym roku może pochwalić się wysokimi wynikami.

 

W skali ogólnopolskiej kancelaria zajmuje jedno z najwyższych miejsc – w rankingu ujęto nas na miejscu 8 pod względem liczby zatrudnionych adwokatów i radców prawnych. Możemy pod tym względem zanotować wzrost – w zeszłym roku zajmowaliśmy w tej kategorii miejsce 10. W klasyfikacji uwzględniono także liczbę prawników zatrudnionych w kancelarii. Również tutaj jesteśmy w czołówce. Pod tym względem zajmujemy 9 miejsce w Polsce. Obecnie pracuje u nas 98 prawników, w tym 59 adwokatów i radców prawnych.

 

Na terenie województwa dolnośląskiego i lubuskiego Kancelaria A. Łebek i Wspólnicy Sp. k. od lat jest liderem. Po raz kolejny zajęliśmy 1 miejsce, wyprzedzając inne wrocławskie kancelarie prawne.

 

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy niezmiennie zajmuje wysokie miejsca w rankingu zarówno w skali regionalnej, jak i krajowej. Cieszymy się, że nasze zaangażowanie w tworzenie i umacnianie zespołu profesjonalistów zostało docenione.

 

2018-04-Ranking-Kancelarii-2018-Rzecz

 


 

Ranking Kancelarii Prawniczych 2017 „Rzeczypospolita”
Z ogromna przyjemnością informujemy, że Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy sp.k. w 15 edycji Rankingu Kancelarii Prawniczych 2017 Rzeczpospolitej opublikowanym 20 kwietnia 2017r. uzyskała:

Ranking-Kancelarii-2017-Rzecz


Ranking Kancelarii Prawniczych 2016 „Rzeczypospolita”

Z ogromna przyjemnością informujemy, że Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy sp.k. w 14 edycji Rankingu Kancelarii Prawniczych 2016 Rzeczpospolitej opublikowanym 19 kwietnia 2016r. uzyskała:

1 miejsce pod względem dochodów osiągając 4,7 mln zł zwiększając swój zysk o 2,3 mln zł w porównaniu do roku poprzedniego.

2 miejsce pod względem liczby zatrudnionych adwokatów i radców prawnych na terenie województwa dolnośląskiego i lubuskiego, ustępując jedynie liczbą prawników ogółem (83 do 84 prawników zatrudnionych ogółem);

23 miejsce pod względem liczby zatrudnionych adwokatów i radców prawnych w Polsce, wspinając się w rankingu o 7 miejsc w górę w porównaniu do poprzedniego roku;

8 miejsce w rankingu zatrudnionych prawników w skali ogólnopolskiej;

11 miejsce pod kątem przychodów, zwiększając swój obrót o 4,3 mln zł w porównaniu do roku poprzedniego i mogąc się obecnie pochwalić się 18,2 mln zł przychodu;

 

 

Votumranking-kancelarii2016


Ranking „Gazety Prawnej”

Nasza Kancelaria została również doceniona przez Dziennik Gazetę Prawną poprzez przyznanie wyróżnienia

 

Gazeta_wyroznienie